NAPIŠTE NÁM

site_iconKREJČOVSTVÍ – Vinohradská 126, PRAHA 3 – u metra Flora

MÍSTO PRO VAŠE VZKAZY

Předložit svůj názor
1
2
3
4
5
Předložit
     
Zrušit

Vytvořte si vlastní recenzi

Průměrné hodnocení:  
 9 recenzí
podle Lana

I visited Krejčovství-L to adjust some pants. The entire staff is very polite and helpful. They know how to alter clothing perfectly, they are fast and reliable. I have used them for several occasions and have never been disappointed.When I needed a custom tailored dress, I got a great help from the leading designer Elena. I was more than pleased with my new dress! She is caring, fast, efficient, friendly, professional & above all EXCELLENT! . Everything was perfect from beginning to end.I highly recommend Krejčovství-L!

podle Виктория

Хотела бы поблагодарить мастеров ателье за отличную работу. Все качественно и быстро. Нужно было уменьшить в размерах пальто для мужа , укоротить рукава. все сделали просто великолепно, качество фабричное!А мне в ателье сшили платье для дня рождения,осталась очень довольна и весь вечер принимала комплименты.Спасибо вам и побольше благодарных клиентов!

podle Inna

Vse super!

podle Oleg

Skvělá práce a příjemní lidi. Moc děkuji a doporučuji.

podle Александр

Несколько раз пользовался услугами данного ателье и остался доволен! Перешивал как классический костюм, так и велосипедные штаны мне подштопали, всё на отлично! Теперь буду пользоваться только Вашими услугами!Коллектив приятно порадовал! Разумное соотношение цены и качества!

podle Marianna z Prahy

Krejčovství je jedno z nejlepších v celé Praze. Kromě kvalitní a precizní odborné práce při šití nebo úpravě oděvů, velmi oceňuji přívětivý a milý přístup paní Leny - majitelky. Nový interiér krejčovství je pohádkově stylový. A kromě úpravy oblečení si tam i odpočinete. Zkrátka pookřejete. Krejčovství vřele doporučuji všem.

podle Mariana

Práce v Krejčovství je na nejvyšší krejčovské úrovni. Kvalitě práce odpovídá také vynikající zákaznický servis. Opravují oděvy ze všech materiálů - i z kůže a kožešin. Kvalitně opravují a zkracují džínsy - našívají originální lem na zkrácené džíny. Byla jsem moc spokojená. Vřele doporučuji jejich služby.

podle Erika

V Krejčovství mi paní Lena ušila nádherné - stylové svatební šaty, které se líbily všem. Moji přátelé mi říkali, že to byly nejkrásnější svatební šaty jaké vůbec viděli. Moc za ně děkuji.

podle Julie

Rada se do tohoto krejcovstvi vracim znovu a znovu. Krome kvalitne a peclive upravenych odevu mam uz i luxusni zaclony ktere uplne promenili bytecek. Prijemne jednani, individualni pristup, kvalitni prace na vysoke profesionalni urovni. Vrele doporucuji.

firstPageImg_1